З січня 2018 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 р. № 409 (зі змінами) змінено соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами, щодо оплати яких держава надає пільги та встановлює субсидії, зокрема на послугу з електропостачання.

 

   Так, соціальні нормативи  користування послугами з електропостачання у житлових приміщеннях (будинках) становлять: у житлових приміщеннях – 70 кВт/·г на місяць на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт/·г на місяць на кожного іншого члена сім’ї, але не більше 190 кВт/·г на місяць. У будинках, обладнаних стаціонарними електроплитами, за наявності централізованого постачання гарячої води – 110 кВт/·г на місяць на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт/·г на місяць на кожного іншого члена сім’ї, але не більше 230 кВт/·г на місяць.

  У домівках, обладнаних стаціонарними електроплитами, за відсутності централізованого постачання гарячої води – 130 кВт/·г на місяць на сім’ю з однієї особи і додатково 30 кВт/·г на місяць на кожного іншого члена сім’ї, але не більше  250 кВт/·г на місяць.

 У будинках, не обладнаних стаціонарними електроплитами, за наявності централізованого постачання холодної води та за відсутності централізованого постачання гарячої води та газових водонагрівальних приладів – 100 кВт/·г на місяць на сім’ю з однієї особи і додатково 30 кВт/·г на місяць на кожного іншого члена сім’ї на житлове приміщення, але не більше 220 кВт/·г на місяць.

 

Заступник начальника управління соціального захисту населення

райдержадміністрації                                                                                                          В.М.Коваленко

Вик: Надєїна С.

тел: 2-04-50