2 червня на щотижневому засіданні робочої групи начальники та спеціалісти управлінь та відділів райдержадміністрації на чолі із головою Немирівської райдержадміністрації Юрієм Погорелюком зустрілися із демобілізованими учасниками антитерористичної операції. Представники робочої групи (керівники та працівники управлінь, відділів і структурних підрозділів райдержадміністрації та інших служб району) надали чоловікам необхідну інформацію, поради, та закликали завжди звертатись при будь-якій потребі у відповідні служби.

На зустрічі порушувались проблеми наділу передбаченої законом землі демобілізованим, працевлаштування, надання житла, їх медичного обслуговування, різних соціальних пільг для них самих та їхніх сімей. Раніше на одній із нарад учасник АТО із Ситковець звернувся за допомогою – віднайти частину коштів для побудови водогону до його будинку; районне керівництво домовилось із підприємцем Ситковецької зони, котрий погодився допомогти військовому коштами в сумі 10 тисяч гривень.

Такі зустрічі – є щотижневими: кожного четверга о 10:00 члени робочої групи зустрічаються із учасниками АТО для роз’яснення їхніх прав та пільг. До робочої групи входять представники управління соціального захисту населення райдержадміністрації, районної служби зайнятості, управління економіки, відділу Держгеокадастру, медичної сфери, освіти тощо.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації