Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни - Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Цей день для дорослих є нагадуванням про захист прав наших дітей на життя, свободу думки, на освіту, відпочинок, дозвілля, на захист від насилля і експлуатації. Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення всіх мрій та сподівань і заради їх щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди.

Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління.
  Кожний рік на базі санаторію «Авангард» в цей день влаштовуються різні розважальні заходи: конкурси, вікторини, ігри, караоке, спортивні змагання, проводиться концерт за участю дитячих колективів. Не оминуло свято дітей і цього року. На свято були запрошені діти-сироти, діти з обмеженими функціональними можливостями, діти з багатодітних родин, діти із сімей переселенців, сімей учасників АТО. До дітей завітали з привітаннями та найкращими побажаннями керівники району: заступник голови районної державної адміністрації Бугаков П.В., заступник голови районної ради Укринський С.В., заступник міського голови Торохтій М.В.
  Несподіванкою для дітей став приїзд артистів театру «Арлекін» з міста Вінниця. Дітки мали можливість познайомитися з казковими персонажами, які влаштовували різні конкурси, вікторини, ігри.
  День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Служба у справах дітей РДА