16 березня 2018 року в приміщенні Немирівської райдержадміністрації до Дня професійного свята працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення (18.03.2018 року) відбулось привітання найкращих працівників данної сфери.

Перший заступник голови Немирівської райдержадміністрації Урбанський Богдан Петрович та заступник голови районної ради Мовчан Михайло Іванович привітали усіх присутніх працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення з наступаючим святом. З нагоди урочистості, за тепло й затишок в оселях, охайність і чистоту вулиць, стабільне функціонування громадського транспорту, доступні та доброякісні побутові послуги, за довгорічну сумлінну працю відбулось нагородження грамотами Немирівської адміністрації та районної ради кращих працівників житлово –комунального господарства та побутового обслуговування населення, а саме:

Кудлаєнко Ганну Євстафіївну - економіста І категорії КП "Немирівський ККП"

Афанащенко Олександра Севастяновича – водія автотранспортних засобів Брацлавського

Колектив пошиття та ремонту одягу в особі приватного підприємця Іщенка Юрія Андрійовича

Кривонос Катерину Анатоліївну – майстра-перукаря

Мінакова Сергія Анатолійовича – приватного підприємця, майстра по ремонту взуття.

Нагородження грамотою обласної райдержадміністрації та обласної районної ради: Сажко Надію Володимирівну - касира КП "Немирівський ККП".

Нагородження грамотою Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації та обласної профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості і побутового обслуговування населення Попенко Тамару Іллівну - бухгалтера КП "Немирівський ККП".

Управління економіки райдержадміністрації