20 березня 2018 року в залі засідань Немирівської районної державної адміністрації заступник голови обласної державної адміністрації  Броварник Василь Михайлович провів кущову нараду з головами районних державних адміністрацій та головами об’єднаних територіальних громад Немирівського, Гайсинського та Тульчинського районів.

«Наш край змінюється на краще, але щоб мати потужний результат, ми маємо навести порядок навколо себе в першу чергу. Разом із снігом сходять наші дороги, вздовж узбіч проїжджих смуг маса сміття – це ті болючі питання, які вимагають негайного вирішення», - зазначив Василь Броварник.

На порядок денний були винесені питання проведення благоустрою, впровадження роздільного збору твердих побутових відходів та встановлення сортувальних ліній, стан та ремонт державних та комунальних доріг. Учасники наради  доповіли про реалізацію зазначених питань та перспективи їх вирішення протягом року по кожному району.

Начальник управління економіки райдержадміністрації О.М. Яхно повідомив про затвердження заходів по організації весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів Немирівського району, відповідальних за виконання заходів та терміни виконання. «Районною державною адміністрацією за участю органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій району, а це близько 1000 чоловік, 74 організації, заплановано провести роботу з упорядкування та побілки придорожніх смуг автомобільної дороги Стрій - Тернопіль - Кропивницький – Знам’янка», - зазначив Олександр Яхно.

Заслухавши виступи представників районів, Василь Броварник підвів підсумки наради та окреслив чітке коло завдань, а також наголосив, що цьогоріч погодні умови та рання Пасха створили стислі терміни для проведення заходів по благоустрою, але завдання повинні бути виконані вчасно.