15 березня 2018 року відбулося чергове засідання комісії  при Немирівській районній державній адміністрації, з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям та житлових  субсидій.

Комісією розглянуто 29 заяв громадян для призначення соціальної державної допомоги малозабезпеченим сім’ям з дітьми та 71 заяву на призначення   субсидії на житлово  – комунальні послуги.

Вивчивши наявну інформацію та провівши обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей заявників комісія прийняла рішення про  надання  житлової субсидії,  так як  держава  є гарантом соціального захисту всіх категорій населення,  які   перебувають в скрутному матеріальному становищі.

Начальник управління соціального  захисту населення

райдержадміністрації                                                                                      В.Г.Чубенко