Від щирого серця вітаємо вас із наступаючим професійним святом! Ваша праця почесна й необхідна, адже сучасне суспільство неможливо уявити без нескінченного потоку інформації, без засобів її передачі, а головне, без професіоналізму тих, хто доносить її до читача, слухача глядача.

Тож бажаємо всім цікавих тем, добрих співрозмовників, легкого і гострого пера! Нехай ніщо не заважає вам виконувати найголовнішу місію журналіста – подавати достовірну, об'єктивну, компетентну та неупереджену інформацію про те, що відбувається в суспільстві. Хочемо побажати всім вам професійної наснаги, втілення найсміливіших ідей, мрій та планів, а також міцного здоров'я, особистого благополуччя, щастя і творчого натхнення! Нових вам звершень, вдячних читачів, глядачів і слухачів! Усіх вам благ і гараздів!

Голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк

Голова районної ради Володимир Дзевелюк