29 березня та 03 квітня та  2018 року Немирівським районним центром зайнятості проведено санітарну очистку лісозахисної смуги, прилеглої до автошляху за напрямком Немирів – Вороновиця. Спільними зусиллями працівників центру зайнятості та безробітних впорядковано придорожню територію, яка густо заросла чагарниками. Ускладнювали роботу купи побутового сміття. Виконано роботи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, вирубки порослі.

                                

Крім того, забезпечується залучення безробітних до участі в роботах з благоустрою населених пунктів району, зокрема, об'єктів масового перебування та відпочинку населення, пам’ятників, меморіалів, братських могил, кладовищ.    

Районним центром зайнятості проводиться активна роз’яснювальна робота з керівниками територіальних громад та безробітними громадянами щодо участі в акції «За чисте довкілля». Зусиллями безробітних проводяться роботи з благоустрою населених пунктів, зокрема, об'єктів масового перебування та відпочинку населення, пам’ятників, меморіалів, братських могил, кладовищ.     

Роботи в рамках акції "За чисте довкілля" тривають.

Немирівський районний центр зайнятості