Враховуючи важливість питання надходження коштів до бюджету, минулого тижня перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Урбанський провів повторну нараду з приводу заборгованості по пільгових пенсіях та єдиному соціальному внеску. На даний час борг підприємств Немирівщини по даних платежах складає близько 750 тис. грн. З метою погашення боргів та повернення до бюджету цих коштів перший заступник зустрівся із представниками управління Пенсійного фонду та державної виконавчої служби.

На нараді обговорювалися борги п’яти підприємств району: товариства «Брік», що на базі Немирівського цегельного заводу, агрокомплексу «Золота Нива» (с. Чуків), НСК «Марко Вовчок» (с. Гунька), СВК «Марксівське» (с.Марксово), СВК «Світанок» (с.Вовчок).

Під час проведення наради були розглянуті результати роботи у вказаній сфері та вказано на окремі недоліки. Представники управління Пенсійного фонду пояснили, що наявна заборгованість опрацьована в судовому порядку, на всю суму боргу видані виконавчі листи, які передані на виконання державній виконавчій службі. У свою чергу, керівник виконавчої служби зазначила, що державними виконавцями здійснюється максимум заходів, необхідних для своєчасного і в повному обсязі виконання судових рішень з приводу стягнення до Пенсійного фонду, та розповіла про заплановану роботу по боржниках протягом наступного тижня. У той же час питання заборгованості по Пенсійному Фонді України не вирішене у повному обсязі, тому перший заступник наголосив на необхідності координації дій і співпраці з цих питань. Богданом Урбанським вирішено вже за тиждень провести чергову нараду із доповідями про конкретні результати у погашення заборгованості.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації