З метою формування правової свідомості підростаючого покоління та виховання патріотичного духу  23.04.2018 року ст. інспектором ЮП Немирівського ВП ГУНП у Вінницькій області  ст. лейтенантом поліції Рибак Т.І. було проведено профілактичний лекторій з учнями Юрковецької ЗОШ на тему: «Маю право бути собою», «Підліток в правовому суспільстві» та «Протидія булінгу» .

       Будь-який школяр несподівано для себе може опинитись у ситуації, коли його ображають, висміюють чи бойкотують, або ж навпаки, може сам приєднатися до тих, хто знущається над іншою дитиною. Це явище прийнято називати «шкільним булінгом». Якщо ви опинилися у ситуації булінгу, можете звернутися до свого педагога або в поліцію. Звертайтеся також за порадою до батьків або до людини, з якою у вас довірливі відносини. Також школярі, які просто спостерігають булінг в колективі – не будьте глядачем! Прийдіть на допомогу, не дайте можливості вчинити булінг у вашому колективі. На місці потерпілого може опинитися кожен. Усі люди різні та мають право бути собою. Тож треба бути ввічливими, толерантними та проявляти взаємоповагу.

     Також правоохоронець нагадала школярам, якою є правова відповідальність за вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень неповнолітніми.