ВГО „Всеукраїнський бухгалтерський клуб”, представництвом ВКК „Баланс-Клуб” у Вінницькій області проводить безкоштовний семінар для бухгалтерів сільськогосподарських підприємств за темою: Головний бухгалтер і безпека бізнесу Аграрії: особливості сплати податків та зборів.

1. Особливості спец режиму з ПДВ для аграрних підприємств в 2016 році.

Оновлений спец режим з ПДВ: як адмініструвати та звітувати. Нова форма звітності, нова податкова накладна, роз’яснення Державної фіскальної служби.
  2. Нова податкова накладна: проблемні питання.
Приклади заповнення податкових накладних в різних ситуаціях. Виправляємо помилки в податкових накладних. Коригування ПДВ: нестандартні ситуації.
  3. Спрощена система оподаткування для сільгоспвиробників.
Нововведення для платників податку четвертої групи.
  4. Зарплатні та кадрові питання.
Нова форма звітності з ЄСВ. Нові ставки ЄСВ та ПДФО та перехідні виплати. ЄСВ та доплата до мінімальної заробітної плати. Новий порядок індексації. Мобілізовані працівники. Фінансова відповідальність підприємства за порушення норм трудового законодавства.
  5. Відпустки-2016.
  Правила надання щорічних відпусток. Документальне оформлення відпусток. Перенесення та продовження відпустки, відкликання з відпустки. Приклади нарахування відпусткових.
  6. Операції із землею від оформлення до обліку.
Придбання та продаж землі. Оренда землі. Орендна плата за землю. Земельний податок.

Відповіді на питання.
Лектор: Зубрицька Ірина Юріївна, податковий та фінансовий консультант, судовий експерт, економіст.
Семінар відбудеться 23 червня 2016 року о 10.00 год. за адресою: Вінницька область, м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 1, Тульчинська районна державна адміністрація.

Управління агропромислового розвитку РДА