Проходять роки, і все далі від нас незабутня весна 1945-го. Саме з тієї весни 9 травня є для нас найсвітлішою і найдорожчою датою, в якій воєдино злилися почуття неймовірної гіркоти і болю, а також безмежної радості і гордості за свій великий народ. Ми низько схиляємо голови перед світлою пам'яттю тих, хто, нехтуючи смерть, зупинив фашистську навалу ціною власного життя, складаємо глибоку шану всім, хто виборював перемогу в жорстоких боях і самовіддано трудився в тилу.

  Девятий рік поспіль працівники Немирівського районного центру зайнятості вітають з святом учасників підпільно-партизанського руху Немирівщини. Згадаємо їх поіменно: це Зозуля Василь Михайлович з с. Криківці, Погребняк Михайло Афанасійович з с. Зарудинці та Шевченко Едуард Юхимович з Немирова.

      Час невблаганно стирає в пам’яті факти, події, імена. З болем у серці визнаємо, що рідіють ряди наших ветеранів, але наш святий обов’язок – берегти й передавати нащадкам пам’ять про трагедію війни, про мужність і нездоланність Українського народу.

                               Людмила Мельник, директор Немирівського РЦЗ