Кожного вересня і травня до мене навідується така думка: як же не співпадає пора сівби та жнив у хліборобів та вчителів. Ось і цього травня: на полях у розпалі сівба, а ми, викладачі, збираємо врожай Подяк та Дипломів. Використовуємо кожну нагоду, аби показати, чому навчились учні нашої музичної школи за навчальний рік, який минає.

 Наприкінці квітня у Ямполі відбувся ІV Відкритий інструментальний конкурс «Квітневе інтермецо». Нашу школу представляли: Михайловська Вероніка, Лемеха Марія, Долецька Аліна та Шевчук Альона. Це – у номінації «Фортепіано». У номінаціях «Акордеон» - Самохвал Сергій, «Саксофон» - Новак Дарія, «Сопілка» - Лемеха Марія. Всім дітям були вручені Подяки та  сувеніри на згадку про гарну творчу зустріч. А ще – Лемеха Марія (клас викладача Рибалка О.В.) виявилась найкращою серед сопілкарів. У цій номінації вона виборола І місце. Дарія Новак (клас викладача Запорожця В.О.) – ІІ місце серед саксофоністів.

 Початок травня відзначився поновленням роботи конкурсу, тепер уже Регіонального, виконавців на народних інструментах імені О.Петрова, що в Тульчині. Це – гарна майстерня для «народників». Шкільний оркестр «Джерельце» (керівник Запорожець Н.В.) у свій час  неодноразово ставав Лауреатом різних ступенів названого конкурсу. Цього разу він зайняв ІІ місце серед оркестрів. А наші солісти – Новак Дарія та Лемеха Марія – відповідно ІІ та ІІІ місця у своїх номінаціях.

 3-4 травня у Рівному відбувся ХІІ Всеукраїнський конкурс молодих виконавців української народної музики «З народного джерела». Подяками за участь нагороджені вихованці викладача Рибалка О.В.: ансамбль «Окарина» та сопілкарка Лемеха Марія.

 Свої Подяки а також приємні компліменти отримала наша концертмейстер Цвень Тетяна Сергіївна, яка в Ямполі, Рівному, Тульчині своєю грою вела за собою наших солістів-духовиків.

 17 травня в актовому залі музичної школи відбудеться концерт учнів-учасників конкурсів. Ми не будемо обмежувати час кожного виступу, отже, присутні зможуть досхочу насолодитись «живою» якісною музикою.

 Бажаю дітям вдалих виступів, наснаги та натхнення на наступний навчальний рік. А батькам вкотре дякую за їх фінансову підтримку. Транспортні витрати, придбання інструментів та костюмів – все це лягає на їх плечі.

 Ось так завершується 47–ий навчальний рік Немирівської музичної школи.

 

Євтушенко О.А.                      

директор Немирівської ДМШ

На фото: учасники конкурсів