Сьогодні, 9 червня, у залі засідань Немирівської районної ради та райдержадміністрації пройшло щотижневе засідання робочої групи щодо реагування на звернення учасників АТО, їх рідних та близьких під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Богдана Урбанського. Перший заступник голови райдержадміністрації подякував воїнам за службу, за сумлінне виконання свого громадянського обов’язку, за мужність, вірність Батьківщині, терпіння із побажаннями міцного здоров’я та миру.

Керівники відділів, управлінь та організацій, компетентних у вирішення усіх нагальних питань учасників АТО, довели до їхнього відома про наявні права та пільги, якими можна скористатись. У свою чергу, чоловіки цікавились, перш за все, темою наділу земельних ділянок, путівками на відпочинок для дітей, санаторно-курортне лікування тощо.

Зокрема, Богдан Урбанський повідомив присутнім, що найближчим часом має бути встановлений пам’ятний знак Героям «Небесної сотні» та Героям АТО. Збір коштів на це ініціювала ГО «Немирівська організація ветеранів антитерористичної операції», а долучилась – велика кількість небайдужих немирівчан та жителів району. Сам пам’ятник вже є готовий, на даний час йде організація процесу встановлення його та території меморіалу слави у районному центрі.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю