09.06.2016 року біля 13:00 години до управління Держпродспоживслужби в Немирівському районі зателефонував сільський голова с.Зяньківці та повідомив про падіж 5 голів корів в індивідуальному секторі у с.Зяньківці. Негайно була сформована група спеціалістів ветеринарної медицини, яка виїхала на місце події, де було встановлено, що  тварини гуртом йшли з пасовища та напилися рідини з калюжі біля тракторного стану. Через 10 хвилин тварини почали неадекватно поводитися, непокоїлися та раптово загинули. При обстеженні даної калюжі було виявлено залишки карбаміду.

Директор ТОВ «Немирів КХП» Папьян Д.Г. визнав свою вину і домовився з власниками загинувших корів виплатити їм грошову компенсацію в розмірі 20000 грн. за кожну голову.

Власники тварин при отриманні коштів написали розписки.

Відібрано патматеріали від трупів корів та пробу рідини з калюжі і направлено до Немирівської міжрайонної державної лабораторії ветеринарної медицини для досліджень.

Трупи тварин направлено до Тульчинського ветсанутильзаводу.

Управління Держпродспоживслужби в Немирівському районі