Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2016 року №319 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» , змінено порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг. З метою підвищення їх ефективності з 1 травня 2016 року громадянам, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг і отримують субсидію, відповідні пільги на період отримання субсидій не нараховуються.

  Збільшено від 6 до 12 місяців період, на який визначається право осіб на отримання пільг (при цьому залишився незмінним термін, за який враховуються доходи, - 6 місяців, що передують місяцю, з якого визначається право).

  Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2016 №317 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014р. №409» змінено соціальні нормативи користування послугами газопостачання та коригуючі коефіцієнти для розрахунку розміру витрат електроенергії та природного газу на потреби опалення, а також встановлено, що в разі відсутності централізованого водовідведення (за відсутності системи централізованого водовідведення та за наявності централізованого водопостачання і вигрібних ям) норматив для вивезення рідких нечистот становить 4 куб. метри на домогосподарство на місяць.

  Зокрема  у разі використання природного газу для індивідуального опалення-5,5 куб. метрів природного газу на 1 кв. метр опалювальної площі на місяць в опалювальний період.

  Для користування послугами з газопостачання за наявності газової плити в разі відсутності газового водонагрівача надається 7,1 куб. метрів на одну особу на місяць по пільзі. А за наявності газової плити та газового водонагрівача-14 куб. метрів на одну особу на місяць.

 Начальник  управління соціального захисту населення райдержадміністрації   Іван  Дзюбак