30 серпня, кращі представники бізнес-середовища регіону приймали вітання з нагоди професійного свята від першого заступника голови обласної державної адміністрації Андрія Гижка та голови обласної Ради Анатолія Олійника.

Звертаючись до учасників урочистостей, Андрій Гижко, насамперед, подякував підприємцям області за терпіння, віру в завтрашній день та прагнення рухатися вперед і долати перешкоди.

«Завдання влади, яке ми бачимо сьогодні, - спрямовувати частину наших можливостей та ресурсів на підняття престижу і ролі підприємця, поваги до його праці та особистості. Ви не побоялись ризикнути, створили нові робочі місця, згуртували навколо себе команду, тепер кожен з вас виробляє або вирощує певну продукцію та обслуговує населення. Нині в області активно підтримуються проекти-стартапи. Вже другий рік поспіль виділяються кошти з обласного бюджету і проводиться обласний конкурс стартапів. Днями були надані грошові компенсації авторам стартапів, які впроваджуються в області. Це 50 нових видів бізнесу, які започатковані вінничанами», - зауважив Андрій Гижко.

В свою чергу Анатолій Олійник від себе та депутатського корпусу подякував підприємцям області за ініціативність та вміння організувати свою справу і втілювати в життя свої ідеї й проекти.

«Становлення малого підприємництва проходить в досить важких, несприятливих та часто змінюваних умовах. На розвиток малого підприємництва неоднозначний вплив мають макроекономічні показники, податкова політика держави, рівень інфляції, постійні зміни в законах, неоднозначність податкового законодавства та його нестабільність. Однак, вам вдається ефективно працювати, заробляти, годувати свої сім’ї, забезпечувати роботою інших. Крок за кроком бізнесове середовище Вінниччини розвивається, з’являються нові перспективи. За статистичними даними, заробітна плата одного найманого працівника в області щороку зростає», - зазначив Анатолій Олійник

У продовження свята керівники області вручили кращим підприємцям Вінниччини Почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної Ради.

 

Джерело: офіційний сайт Вінницької облдержадміністрації