Минулого тижня на території району проходили масові легкоатлетичні забіги, присвячені «Дню Олімпійського бігу». Наймасовіший забіг пройшов у м. Немирові на території парку санаторію «Авангард». В забігу приймали участь усі бажаючі незалежно від віку і статі. Найстаршому учаснику забігу 68 років тоді як наймолодшому всього 9 років.

День Олімпійського бігу в урочистій обстановці відкрила начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Астаніна В.В., також перед учасниками виступив заступник голови районної ради Укринський С.В., який привітав з спортивним олімпійським святом та побажав спортивних успіхів усім учасникам пробігу.
  Після масового легкоатлетичного забігу відбулась також легкоатлетична естафета, де перемогу здобула команда санаторію «Авангард», друге місце посіла команда КЗ « Районна ДЮСШ», а третіми стала команда боксерського клубу «Немирів».
Всі учасники даного заходу нагороджені дипломами олімпійського комітету, призами з олімпійською символікою, вимпелами та книгами на олімпійську тематику. Після естафети пройшов також велопробіг вулицями м. Немирова.

Головний спеціаліст відділу сім’ї, молодіта спорту райдержадміністрації Костенко М.М.