Участь в навчаннях взяли військовий комісар Вінницького обласного військового комісаріату полковник Вінницький О.М., заступник голови Немирівської районної державної адміністрації П.В.Бугаков, військові комісари районних військових комісаріатів області,командири бригади та батальйонів територіальної оборони Вінницької області, посадові особи Вінницького обласного військового комісаріату та Немирівського РВК.

На навчанні розглянуто наступні питання:

Про порядок роботи чергового Р(М)ВК при отриманні сигналу на приведення військового комісаріату в готовність до виконання завдань за призначенням.

Доповідав керівник заступник військового комісара Вінницького обласного військового комісаріату полковник О.С. Збрищак

Про порядок розгортання та організація роботи пункту управління військового комісаріату та порядок роботи посадових осіб районного (міського) військового комісаріату в ході розгортання та управління проведенням мобілізацією людських і транспортних ресурсів на території району (міста). Інформував старший офіцер мобілізаційного відділення Вінницького обласного військового комісаріату підполковник І.М. Костін

Про організацію роботи пункту прийому особового складу, порядок роботи посадових осіб районного (міського) військового комісаріату щодо прийому військовозобов’язаних, які прибувають на доукомплектування підрозділів територіальної оборони.

Проінформував заступник військового комісара Немирівського РВК майор І.М. МЕДЮК.