14 юнаків із Немирівського району поповнять лави Збройних Сил України цієї осені.

  На чолі із військовим комісаром майбутні армійці здійснили хід до Меморіалу Визволення, відбули молебень у храмі, а на завершення отримували вітання у районному Будинку культури, де для них була підготовлені урочисті проводи та концертна програма. 

 

   Здоров’я, сили та міцності, достойної служби на гордість Немирівщини хлопцям побажали представники районної влади – заступник голови райдержадміністрації Петро Бугаков та заступник голови районної ради Аркадій Собченко, колишній військовий комісар – голова районної ради ветеранів Іван Федоров, та інші. Вони подякували присутнім батькам, рідним за турботу, проявлену до своїх дітей, а також вчителям, котрі прививали любов до Батьківщини. 

  Через певний час вони складатимуть військову присягу, а поки – присягають рідній землі:  «Сьогодні особливий день. Ми – призовники Немирівського району. Ми зробили свідомий вибір у своєму житті. Ми йдемо до лав Збройних Сил України. Ми з честю та гідністю виконаємо свій військовий обов’язок. Присягаємо ніколи не зраджувати українському народові та нашій державі. Слава Україні!», – виголосив промову призовник.

  Бажаємо українській армії, щоб її ряди завжди поповнялися такими достойними хлопцями, а ми відчуватимемо безпеку за сильними і надійними плечима наших українських солдат!

 Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації