Управління соціального захисту населення Немирівської райдержадміністрації інформує, що Вінницькою  громадською організацією «Інформаційно-просвітницький центр «ВІСЬ» реалізовується проект «ВПО та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог», направленого  на адаптацію внутрішньо переміщених жінок в громадах.

Перший великий блок заходів в липні 2016р. – тренінги для жінок ВПО: (4 групи по 25 осіб, всього з кожної області залучається 100 жінок) з фокусом на жінках молодого та середнього віку. Базовий тренінгів курс складається з чотирьох 4-годинних модулів.

Теми тренінгів: стресостійкість, планування майбутнього, ефективні комунікації.

Після завершення тренінгового курсу найбільш активні жінки будуть підтримані фінансово в реалізації соціальних ініціатив.

Також передбачено та підтримується проектом:

• Проведення тренінгу для соціальних працівників (20 осіб) з толерантного та професійного відношення до ВПО, дотримання їхніх прав та ефективної комунікації з ними.
  • Створення маленьких дитячих груп для дітей ВПО, мами яких беруть участь у тренінгах, волонтерській діяльності або шукають роботу. В такій групі мама може залишити дитину на 4-5 годин, щоб мати можливість бути задіяною в іншій діяльності.
  • Організація літнього табору для дітей ВПО та дітей місцевої громади, з кожної області по 6 осіб (всього 24 дітей) на 7 днів. Проведення тренінгового навчання під час табору з прав людини, навичок спілкування, популяризація толерантного відношення до ВПО.
  • Проведення у кожній громаді по 3 публічні заходи ( по 6 заходів у кожній області) для ВПО і приймаючих громад – круглі столи, зустрічі з відомими людьми, святкування, традиційні свята, спортивні заходи для дітей, концерти місцевих колективів, дискусійні майданчики тощо.
  • Організація ознайомчих поїздок в інші регіони для обміну інформацією, вивчення цінностей, традицій та особливостей різних регіонів - для 10 жінок ВПО з кожної області (Включаючи 1-2 представників/ць місцевої влади).

Бажаючим, прийняти участь  у проекті за додатковою інформацією звертатись до управління соціального захисту населення за телефоном 2-27-84.

Начальник управління соціального захисту населення       І.П.Дзюбак