3   жовтня 2018  року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при районній державній адміністрації під керівництвом   першого заступника  голови районної державної адміністрації  Петра Васильовича Бугакова.

Комісією було  прийнято рішення щодо  влаштування чотирьох дітей до прийомної сім‘ї родини Дем’янчуків, жителів Літинського району.

Біологічні батьки дітей протягом довгого терміну не цікавилися життям дітей, не відвідували їх  в навчальних державних закладах. Нарешті діти відчули себе комусь потрібними, надалі будуть жити всі разом.

Також прийнято рішення про влаштування дітей-сиріт   в сім’ї опікунів, жителів с.Юрківці та смт Брацлава Немирівського району.

Звітували прийомні батьки родини Джаламаги та Гуримських.   Прийомні батьки  поділилися  успіхами та проблемами  дітей. За результатами спільних обговорень були прийняті рішення та поновлені індивідуальні плани  роботи  з дітьми.

Нажаль ще багато дітей страждають від власних батьків, які неналежним чином виконують свої батьківські  обов‘язки. Рішенням комісії було прийнято рішення про доцільність позбавлення такої матері відносно двох малолітніх дітей.

Звертаємося до усіх небайдужих людей до долі дитини, у разі якщо Вам відомі випадки бездоглядності дітей, прошу повідомити службу у справах дітей райдержадміністрації.

Контактні дані: провулок Некрасова, 6, м. Немирів,  роб.тел. 2 36 80.

З повагою, Служба у справах дітей  райдержадміністрації