28.09.2018р. з 14.00 год. по 15.00год. службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взято участь у Всеукраїнській акції - флешмобі «Усиновлення це любов назавжди». Проведення Акції, спрямоване на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про маленьких українців, які очікують на усиновлення.

Флешмоб був проведений  на території санаторію «Авангард» м.Немирів, в ньому брали участь вихованці інтернатних закладів району, яких по закінченню акції частували солодощами.

Також службою у справах дітей райдержадміністрації  були роздані перехожим інформаційні брошурки на сімейну тематику, в Центральній міській бібліотеці проведена виставка плакатів, брошур про усиновлення та інші форми сімейного виховання.

Шановні батьки! Пам’ятайте, що чужих дітей не буває. Обігрійте своїм теплом та любов’ю дітей, які на Вас чекають. Діти потребують постійної уваги, турботи і повинні відчувати, що вони повноцінні громадяни держави, що вони комусь потрібні. Дитинство має бути яскравим, сповненим вражень. Адже потім в ті самі кольори дитина буде "розмальовувати" своє доросле життя. Дати прекрасний, чарівний старт діткам можемо лише ми з Вами!

Служба у справах дітей.