В залі засідань Немирівської районної державної адміністрації та районної ради 4 жовтня під головуванням голови районної ради Сергія Укринського пройшла 27 сесія районної ради 7 скликання. Участь у якій взяли  перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Урбанський, заступник голови райдержадміністрації Петро Бугаков, заступники голови районної ради Аркадій Собченко та Михайло Мовчан, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, депутати районної ради, голови об’єднаних територіальних громад, сільські голови.

На засіданні розглядались наступні питання:

1. Про затвердження районної Програми зайнятості на період до 2020 року.
  2. Про утворення комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Немирівської ради Вінницької області.
  3. Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Немирівського району в комунальну власність Немирівської об’єднаної територіальної громади в особі Немирівської міської ради бюджетних установ, приміщення та майна спортивних об’єктів.
  4. Про збільшення штатної чисельності працівників комунального закладу «Немирівська районна дитяча музична школа» Немирівської районної ради Вінницької області.
  5. Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки  сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Камінській Олені Василівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Вишковецької сільської ради Немирівського району Вінницької області.
  6. Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки  сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Побережній Інессі Василівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Вишковецької сільської ради Немирівського району Вінницької області.
  7. Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки  сільськогосподарського призначення державної власності що надається шляхом продажу права оренди через аукціон для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Чуківської сільської ради Немирівського району Вінницької області.
  8. Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки  сільськогосподарського призначення державної власності що надається шляхом продажу права оренди через аукціон для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Ситковецької сільської ради Немирівського району Вінницької області.
  9. Про внесення змін до рішення 22 сесії районної ради 7 скликання від 22 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік»

По усіх вищезазначених питаннях порядку денного 27 сесії районної ради 7 скликання було прийнято відповідні рішення.