22 червня  2016 року відбулося чергове засідання комісії  при Немирівській районній державній адміністрації, з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям та житлових  субсидій.

Комісією розглянуто 27 заяв громадян для призначення соціальної державної допомоги малозабезпеченим сім’ям з дітьми та 15 заяв на призначення субсидії для відшкодування витрат на житлово – комунальні послуги.

Вивчивши наявну інформацію та провівши обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей заявників, комісія прийняла рішення про  надання державної  соціальної допомоги малозабезпеченим  багатодітним сім’ям та житлових субсидій,  так як  держава  є гарантом соціального захисту всіх категорій населення,  які   перебувають в скрутному матеріальному становищі.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації   І.П.Дзюбак