Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.

3 жовтня 2018 року в приміщенні районного Будинку культури відбулись урочистості з нагоди святкування Дня працівників освіти.

В  залі присутні делегації закладів загальної середньої та дошкільної освіти, ветерани педагогічної праці.

У привітанні та нагородженні взяли участь заступник голови райдержадміністрації Петро Бугаков та заступник голови районної ради Аркадій Собченко, заступник міського голови Іван Дзюбак, начальник відділу освіти Немирівської райдержадміністрації Валентина Чега, начальник відділу освіти Немирівської міської ради Анатолій Пасічник, голова ради профспілок Таїсія Гуцалюк.

Заступник голови райдержадміністрації Петро Бугаков  висловив вчителям глибоку вдячність за подвижницьку працю, вірність обов’язку, відданість ідеалам добра, правди і гуманізму. Ваша місія складна і почесна – ведучи своїх вихованців дорогою пізнання світу, давати перші уроки чесності і справедливості, виховувати відповідальних, свідомих громадян України. Адже саме педагогічна мудрість і висока професійна майстерність є обов’язковою передумовою формування інтелектуального і морального обличчя підростаючих поколінь. Тож прийміть щиру вдячність за сумлінну і таку необхідну для всіх нас працю, за ваше натхнення у роботі. Від щирого серця бажаю, щоб ваше міцне здоров’я стало підґрунтям для щоденних творчих здобутків, а кожен урок став шедевром педагогічної майстерності. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігрівають людська довіра та любов.

З нагоди свята кращих освітян нагороджено грамотами Немирівської міської ради та Почесними грамотами Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації.

По закінченню заходу приємним сюрпризом був святковий концерт за участю артистів Вінницького музично-драматичного театру ім. Садовського.