4 жовтня, у приміщенні облдержадміністрації  за участю працівників Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях відбувся семінар для працівників служб управління персоналом районних державних адміністрацій,  структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, на якому було розглянуто порядок проведення оцінювання у 2018 році результатів службової діяльності державних службовців.

Відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року № 640, починається процедура проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, які займають посади державної служби категорій «Б» і «В».  Метою його проведення є  визначення якості виконання державним службовцем поставлених завдань, а також прийняття рішення щодо його преміювання, планування службової кар’єри, визначення потреби у професійному навчанні.

На семінарі розглянули  питання організації та проведення оцінювання, особливості застосування норм чинного законодавства під час його проведення, надано консультативну допомогу. Присутнім також було надано методичні рекомендації та відповіді на хвилюючі  питання.

Джерело: офіційний сайт Вінницької облдержадміністрації