Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій з їх нормативної грошової оцінки, які пропонуються для продажу права оренди на земельних торгах, разом з водними об’єктами. Згідно розпорядження голови облдержадміністрації від 03 червня 2016 року № 406 «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій з їх нормативної грошової оцінки, які пропонуються для продажу права оренди на земельних торгах, разом з водними об’єктами».

Затверджено перелік земельних ділянок водного фонду, на які Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації надано дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій з їх нормативної грошової оцінки, які пропонуються для продажу права оренди на земельних торгах, разом з водними об’єктами, для рибогосподарських потреб по Немирівському району.
№ з/п СІЛЬСЬКА, СЕЛИЩНА РАДА КАТЕГОРІЯ ЗЕМЕЛЬ ЦІЛЬОВЕ ПРИЗНАЧЕННЯ ЗА МЕЖАМИ НАСЕЛИНОГО ПУНКТУ ПЛОЩА ЗАГАЛЬНА, ГА
1 Байраківська Землі водного фонду Для рибогосподарських потреб с. Байраківська 6,94
2 Чуківська Землі водного фонду Для рибогосподарських потреб с. Чуків 1,05
3 Чуківська Землі водного фонду Для рибогосподарських потреб с. Чуків 2,32