З метою соціального захисту населення, компенсаційних витрат, пов'язаних із використанням природного газу для опалення житлових приміщень шляхом субсидій прийнято розпорядження голови районної державної адміністрації від 01.10.2018 року № 238 "Про опалювальний період в житловому секторі на 2018 – 2019 роки".

Цим розпорядженням   встановлено тривалість опалювального періоду для населення, яке використовує природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення та користується пільгами і субсидіями згідно чинного законодавства з 16 жовтня 2018 року по 15 квітня 2019 року включно.

Управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації необхідно забезпечити нарахування та надання субсидій і пільг населенню району  відповідно до вимог чинного законодавства.

Управління економіки

районної державної адміністрації