В селі Мухівці відбулись громадські слухання щодо погодження надання в оренду земельної ділянки площею 16 га.,  під будівництво Фотогальнічної електростанції (ФЕС), яка працює за рахунок відновлювальної енергії сонця, що являється чистим і безпечним виробництвом.

Присутніми на слухані були: перший  заступник голови райдержадміністрації Богдан Урбанський, колишній мер м. Вінниці та народний депутат України Дмитро Дворкіс, технічний працівник проекту Олександр Омельченко, громадяни села.

Усі присутні на слухані проголосували за надання оренди земельної ділянки площею 16 га., під будівництво Фотогальванічної електростанції (ФЕС), яка працює за рахунок відновлювальної енергії сонця, що являється чистим і є безпечним виробництвом.