Запровадження сучасного сервісу СМС-інформування - це останні нововедення Пенсійного фонду України.Так, Тульчинським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України ведеться активна робота, спрямована на популяризацію нового сервісу, що поліпшує якість обслуговування громадян, яке являється одним з ключових завдань органів Пенсійного фонду України, для виконання якого створюються нові сервіси, які надають більші можливості для громадян. Так, з травня поточного року вже запроваджено СМС-інформування.

За допомогою СМС-повідомлень Пенсійний фонд інформує по наступним тематикам:

-працюючих осіб: про сплату страхових внесків та розмір страхового стажу починаючи з 2004 року;

-пенсіонерів: про реєстрацію в системі інформаційних розсилок, про призначення (перерахунок) пенсії, про необхідність звернення до Пенсійного фонду України для підтвердження даних про особу, про утримання з пенсійної виплати.

У зв’язку з цим, запрошуємо всіх бажаючих з числа пенсіонерів та застрахованих осіб завітати до наших відділів обслуговування громадян за адресою: м.Тульчин, вул. Леонтовича,51, каб 11 (тел. (04335)2-24-56), м.Немирів вул.Горького 88. каб.1 (04331)2-27-73 і надати відповідні контактні дані мобільного зв’язку та згоду на отримання СМС-повідомлень від пенсійної служби.

Відтак, з моменту запровадження сервісу СМС–інформування спеціалістами управління залучено до користування послугою близько 5236      громадян.

Це свідчить про активне інформування населення і бажання людей отримувати своєчасну та перевірену інформацію зручним для них способом без черг та зайвих витрат.