І Н Ф О Р М А Ц І Я ПРО ВИПАДКИ ОТРУЄННЯ ГРИБАМИ В НЕМИРІВСЬКОМУ РАЙОНІ

16.06.2016р. управлінням Держпродспоживслужби в Немирівському районі було отримано лист Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області №02/1206 про три  випадки отруєння грибами в Немирівському районі, один з яких стався в с. Сподахи, два – в с. Зяньківці.

В ході проведеного розслідування фахівцями управління Держпродспоживслужби в Немирівському районі  було встановлено, що 12.06.2016 р. в реанімаційне відділення Немирівської ЦРЛ поступив 32-річний житель с. Сподахи Семенюк Анатолій Григорович з діагнозом: гостре отруєння грибами, 14.06.2016 р. він був виписаний.

15.06.2016 р. у відділення поступили 51-однорічний житель с. Зяньківці Заєць Віктор Васильович та 48-річна жителька с. Зяньківці Заєць Любов Олексіївна з діагнозами : отруєння грибами. Після надання медичної допомоги, вищеперераховані особи 15.06.2016 р. були виписані.

В зв’язку з реєстрацією випадків отруєння  людей грибами на території Немирівського району, 17.06.2016 року скликано державну надзвичайну протиепізоотичну комісію, під  час якої було прийняте рішення  за №7 яким затверджено комплексний план щодо проведення заходів профілактики отруєнь грибами серед населення Немирівського району на літньо - осінній період 2016 року.

Також було розглянуто ряд питань щодо недопущення та профілактики отруєнь грибами. Рішенням зобов’язано відповідальних посадових осіб щодо його виконання.

Управління Держпродспоживслужби в Немирівському районі