В літньо-осінній період питання отруєння грибами досить актуальна тема, на території Немирівському районі уже зареєстровано 3 випадки отруєння грибами, в зв’язку з цим першим заступником голови Немирівської районної державної адміністрації Урбанським Богданом Петровичем 17.06.2016 року  проведено засідання Державної протиепізоотичної комісії при Немирівській районній державній адміністрації. На засіданні комісії розглянуто питання про випадки отруєння грибами жителя с. Сподахи Семенюка Анатолія Григоровича і жителів с. Зяньківці Зайця Віктора Васильовича та Заєць Любові Олексіївни, а також проведення заходів профілактики отруєнь грибами серед населення Немирівського району на літньо-осінній період 2016 року.

Заслухано керівників органів, служб та працівників ринків району про їхні повноваження щодо запобігання отруєння грибами і про роботу, яка планується у цьому напрямку на найблищий час.

Рішенням комісії затверджено «Комплексний план щодо проведення заходів профілактики отруєнь грибами серед населення Немирівського району»; вирішено посилити роботу ринків, а саме: торгові місця для реалізації грибів надавати після проведення ветеринарно-санітарної експертизи та при наявності експертного висновку, виданого державною лабораторією ветсанекспертизи на ринку; вжити заходів щодо недопущення торгівлі грибами в неустановлених місцях, стихійних ринках і трасах; створити запас ліків, антидотів, інфузійних розчинів для забезпечення і надання невідкладної медичної допомоги потерпілим від вживання отруйних грибів; забезпечити в навчально-виховних закладах тематичних занять з питань профілактики отруєнь грибами та заборони збирання грибів дітьми.