Керівники району привітали своїх колег із Днем державної служби України, який відзначається на теренах нашої держави щорічно 23 червня (із 2003 року) та з наближенням державного свята – Дня Конституції України!

Голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк привітав колективи працівників державних установ та організацій зі святом, наголосивши на важливості та складності їхньої роботи, адже «авторитет влади – починається саме із держслужбовця».

Очільник Немирівщини відмітив що, прийняття Конституції України  ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Конституція України 1996 року дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства та сфер суспільного життя. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Юрій Миколайович побажав колегам терпіння, творчої наснаги, мужності та честі у вирішенні всіх нагальних проблем та вкотре запевнив, що кожен завжди в будь-які моменти може розраховувати на його підтримку і як керівника, і як людини.

За постійну гарну роботу та за співпрацю в єдиному руслі подякував державним службовцям і голова Немирівської районної ради Володимир Дзевелюк: «І законодавча, і виконавча гілки влади працюють на один результат». Він побажав присутнім щастя особистого, успіхів у нелегкій роботі та належних заробітних плат.

В честь професійного свята кращі працівники державної служби за високий професіоналізм та сумлінне виконання своїх службових обов’язків отримали Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради.

Вітальні слова із найщирішими побажаннями прозвучали й від секретаря Немирівської міської ради Дмитра Штойка.

Музично-пісенне вітання підготували працівники відділу культури.

Відділ інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації