22 червня 2016 року на території Грабовецької  сільської ради пройшов сильний дощ.  В результаті дощовими потоками та стічними водами з полів сільськогосподарських угідь було залито деякі присадибні ділянки приватних господарств, пошкоджено дороги по вулицях: Лесі Українки, Польовій, Гагаріна. Пошкоджено дамби на 2 ставках, які знаходяться в громадському користуванні. Нанесено збитки сільськогосподарським товаровиробникам.

До постраждалих місць, для координації робіт по ліквідації наслідків зливи за дорученням голови райдержадміністрації Погорелюка Ю.М. виїхали перший заступник голови Урбанський Б.П. та начальник відділу розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства Грицун Ю.П.

За підтримки директора Грабовецького гранітного кар’єру Дідух М.А., голови ФГ «Еліта» Ломанюка В.М. та директора філії Немирівський райавтодор Царенка В.Д. організовано невідкладний ремонт доріг.

З метою недопущення зараження питної води управлінню Держпродспоживслужби та Немирівському міжрайонному відділу лабораторних досліджень доручено провести обстеження криниць, артсвердловин, природних водойм, присадибних ґрунтів на предмет зараження небезпечними забруднюючими речовинами.

Немирівська районна державна адміністрація