30  жовтня 2018 року  відбулося  чергове  засідання  комісії з питань захисту прав дитини при районній державній адміністрації під керівництвом    заступника  голови районної державної адміністрації  Бугакова П.В., на якому працівники служби у справах дітей  інформували  про стан виховання  та утримання дітей в неблагополучних сім’ях, де батьки не працюють, вживають алкогольні напої, неналежним чином виконують свої батьківські обов‘язки.

Слухали    представників сільських рад  щодо проведення заходів із сім’ями, які перебувають в складних життєвих обставинах.

В засіданні взяли участь представники управлінь та відділів районної державної адміністрації: відділу освіти,  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  управління соціального захисту населення, відділу сім’ї, молоді та спорту.   Рішенням Комісії зобов’язано батьків працевлаштуватися, провести  ремонти в будинках, навести  лад та створити  належні умови  для проживання, виховання та  навчання малолітніх дітей.  Головам  сільських  рад  рекомендовано  здійснювати   постійний   контроль за умовами проживання, утримання дітей в цих  сім’ях. Прийнято відповідні рішення та надано рекомендації щодо врегулювання складних життєвих ситуацій. Прийнято рішення про участь батька у вихованні дитини.  Призначено опікуна над дитиною - сиротою. Надано дозвіл  на виїзд на оздоровлення за кордон дитині,позбавленій батьківського піклування.

Всі питання порядку денного були, попередньо ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей державної адміністрації,підготовлені проекти рішень. У ході засідання було заслухано як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей і  взяті на контроль до їх повного виконання.

Сім’я є і залишається природнім середовищем для фізичного, психологічного, соціального  і духовного розвитку дитини, її матеріального забезпечення, несе відповідальність за створення належних умов для цього.

Служба у справах дітей  райдержадміністрації