1 листопада під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Богдана Петровича Урбанського вібулось засідання робочої групи щодо підготовки до відзначення Дня працівників сільського господарства.

Участь у засіданні прийняли :голова асоціації фермерів та приватних землевласників Немирівського району

Микола Григорович Сікорський, голова ради сільсьгосптоваровиробників Павло Дмитрович Сокольвак, ветеран праці сільськогосподарського виробництва Григорій Ілліч  Лучицький, начальник відділу культури Валерій  Миколайович Мазур,працівники відділу агропромислового розвитку.

Присутні обговорили сценарій заходу та з’ясували деякі організаційні моменти проведення свята. По завершенню засідання відповідним особам надані доручення.

Варто нагадати, що районний урочистий захід, присвячений Дню працівників сільського господарства відбудеться у четвер, 15 листопада, о 10 годині у районному будинку культури.

Відділ агропромислового розвитку

районної державної адміністрації