04 жовтня 2018 року на базі Немирівського спортивного комплексу відбувся фінал Кубку Вінницької області з футболу серед аматорських команд. Команда "Агро-Астра" с.Рачки Немирівського району стала переможцем у фінальній грі з командою «Авангард» м.Ладижин з рахунком  1 : 0 і вдруге в запеклій боротьбі виборола  Кубок Вінницької області. Вирішальний гол в першому таймі забив в ворота суперника Козаченко Артем.

Висловлюємо велику подяку за непосильний вклад в досягнення перемоги президенту футбольного клубу "Агро-Астра", Косенку Костянтину Васильовичу, начальнику команди Яхну  Олександру Володимировичу, адміністратору команди Костенку Максиму Миколайовичу  та головному тренеру Шумовицькому Олегу Сергійовичу.

Бажаємо нашим футболістам і надалі тримати пальму першості та впевнено йти до перемог та передавати свій спортивний досвід підростаючому поколінню молодих футболістів!

Відділ сім’ї, молоді та спорту  районної державної адміністрації