За підтримки управління культури і мистецтв Вінницької обласної державної адміністаціїї, Немирівської районної державної адміністрації, Немиріського санаторію «Авангард» у м.Немирові  відбувся 5 обласний конкурс «Народні музики Поділля».

Відкрили захід  начальник управління культури та мистецтв Вінницької ОДА Городинський С.С., заступник голови Немирівської  РДА Бугаков П.В.  На конкурс цього року приїхали представники 19 районів Вінницької області  та запрошений гість конкурсу лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, оркестр народних інструментів Вінницького училища культури та мистецтв ім.М.Д.Леонтовича.

Гран-прі конкурсу було присуджено народному аматорському ансамблю народних музик «Веселі музики» Хоменківського СБК Шаргородського району, керівник Микола Попсуй.

У номінації «Оркестри та ансамблі народних інструментів» призові місця розділили  ансамбль домристів Тульчинської ДМШ, керівник Тетяна Гаврилишина – 2 місце, народний аматорський  оркестр народних інструментів «Любисток» Тульчинської  ДМШ, керівник Володимир Стопчатий – 2 місце, народний аматорський ансамбль народних інструментів «Дивограй», Гайсинського РБК, керівник Михайло Каламакін – 3 місце.

У номінації «Інструментальні гурти і троїсті музики» перше місце було присуджено  народному аматорському ансамблю троїстих музик «Рій» Жмеринського РБК. Керівник Євген  Грубський, друге місце народному аматорському інструментальному ансамблю «Народні музики» Немирівського району, керівник Іван Никитюк.

Відділ інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації