Діти – наше майбутнє, а підлітки – це наше майбутнє, яке наступить вже взавтра. І тільки від нас, дорослих , залежить яким буде це майбутнє. Не знаючи, в достатній мірі, законів нашої країни та не маючи  достатнього життєвого досвіду, підлітки ризикують опинитися на межі скоєння злочинів, а іноді навіть і вчиняють їх. Врятувати неповнолітніх від потрапляння в подібні ситуації може тільки знання  законів України та усвідомлення відповідальності за їх порушення.

З метою попередження вчинення неповнолітніми правопорушень та   підвищення правової освіти дітей, 23 жовтня 2018 року в Немирівському професійному ліцеї та 30 жовтня 2018 року в Немирівському коледжі будівництва та архітектури ВНАУ, за участю представників соціальних служб району, був проведений лекторій на тему «Підліток у правовому суспільстві». Під час проведення зустрічі, головний спеціаліст служби у справах дітей Рудник О.Л., розповів підліткам про права та обов’язки, які гарантуються громадянам  нашою державою, пояснив їм важливість знання і дотримання вимог чинного законодавства, розповів про адміністративну та кримінальну відповідальність за вчинення злочинів, про попередження насильства серед неповнолітніх, про норми поведінки в житті та  побуті, про профілактику правопорушень. В ході зустрічі  був продемонстрований відеосюжет  з циклу документальних фільмів «Територія каяття», в якому неповнолітні правопорушники, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі, ділилися своїм гірким досвідом, шкодуючи про вчинення злочинів.

Фахівець районного центру зайнятості Синякович О.Є  поінформувала студентів про надання соціальних послуг державною службою зайнятості, ознайомила присутніх про варіанти працевлаштування, після здобуття ними професії, в тому числі в онлайн режимі, з допомогою інтернет-ресурсу «Startjob» - дистанційного пошуку роботи та працевлаштування.

Служба у справах дітей райдержадміністрації