З метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій, а також попередження травмування та загибелі людей на них, 24 червня 2016 року працівниками відділення організації запобігання НС та заходів ЦЗ ДПРЧ-13 м. Немирів проведено відпрацювання житлового сектору по питаннях дотримання вимог пожежної безпеки в побуті, перевірки протипожежного стану будівель, де мешкають одинокі похилого віку громадяни, багатодітні сім’ї, особи що зловживають спиртними напоями, які проживають на території    Новообиходівської сільської ради, у яких в 2015 році та в поточному році виникли пожежі і сталась загибель.

Як свідчить аналіз пожеж в ряди погорільців попадають особи так званої „групи ризику” (одинокі похилого віку громадяни, багатодітні сім’ї та громадяни, що зловживають спиртними напоями).

За  2015 рік на території району виникло 52 пожежі. Пожежами завдані матеріальні збитки на суму 1 млн. 109 тис. грн. Під час пожеж на території району загинуло 5 осіб.

Станом на 29.06.16 р. на території району виникло 29 пожеж. Під час пожеж на території району загинуло 3 особи та 2 отримали опіки, обличчя 1-го ступеня, з них 1 малолітня дитиня. Пожежами завданий прямий матеріальний збиток на суму  421 тис. 275 грн.

Метою даного заходу було проведення відпрацювання житлового сектору по питаннях дотримання вимог пожежної безпеки в побуті, перевірки протипожежного стану будівель, де мешкають одинокі похилого віку громадяни, багатодітні сім’ї, особи. що зловживають спиртними напоями

Під час відпрацювання даного населеного пункту були задіяні працівники ДПРЧ – 13 м. Немирів, позаштатні інспектори при сільській раді, депутати сільської ради та актив села.

В ході відпрацювання на загальних зборах в пансіонаті «Наш дім», Новообиходівській ЗОШ І-ІІІ ст., Новообиходівському ДНЗ «Сонечко», Новообиходівській сільській раді, Новообиходівській лікарській амбулаторії, Новообиходівському будинку культури, Новообиходівському відділенні зв’язку проведено бесіди на тему: “Попередження виникнення пожеж, а також інших надзвичайних подій та  травмування і загибелі людей на пожежах та водних об’єктах”. У житловому секторі було проведено роз’яснювальну роботу із врученням пам’яток щодо виконання елементарних правил пожежної безпеки: щоб вчасно проводились планово-попереджувальні ремонтні роботи нагрівальних печей та димарів, користуванні громадянами відкритим вогнем, щоб пильно слідкували за дітьми, не залишали дітей без догляду біля газових опалювальних та нагрівальних приладів.

Шановні громадяни!

З метою недопущення виникнення пожеж та загибелі людей на них Державний нагляд у сфері пожежної та техногенної безпеки Немирівського району звертається до усіх жителів району:

• Не встановлюйте замість запобіжника , що перегорів “жучки”, або перемички – це загрожує пожежею.
  • Електропобутові прилади встановлювати на жаростійких підставках;
  • Не вмикайте в одну розетку одночасно декілька потужних споживачів струму;
  • Не залишайте без нагляду увімкнений телевізор та інші електронагрівальні прилади;
  • Виходячи з дому, переконайтеся чи не залишилися увімкненні світло або електроприлади;
  • здійсніть ретельний огляд димарів, опалювальних печей, не допускайте їх перекалу і не залишайте їх без нагляду дорослих в процесі топки;
  • не розташовуйте впритул до грубок і печей ліжка, дивани, та інші легкозаймисті домашні речі;
  • не залишайте без нагляду дорослих в домівках дітей, особливо коли в приміщеннях топляться грубки та використовуються інші нагрівальні та побутові електроприлади;

Пам’ятайте, що на попередження пожежі потрібно значно менше часу та коштів, ніж на її гасіння.

Будьте обережними!

Бережіть своє життя та майно від вогню!

Державний нагляд у сфері пожежної та техногенної безпеки Немирівського району