Днями славний ювілей 95- річчя з дня народження святкував житель села Ковалівка Комар Кузьма Афанасійович. Непростий життєвий шлях за свій довгий вік пройшов Кузьма Афанасійович з молоду став активним учасником національного визвольного руху вставши до лав Української повстанської армії воював за незалежність України.

У 1944 році був арештований та засуджений  за участь в повстанському русі та відбував строк у лагерях ГУЛАГУ в м. Магадан. Там же і одружився там народились діти. До дому повернувся лише у 1956 році спочатку на Волинь, а потім на Вінниччину у село Ковалівку де і проживає до сьогоднішнього дня. Усе своє трудове життя пропрацював на Немирівському цукровому заводі столярем.

Кузьма Афанасійович за довгі роки свого життя заслужив шану та повагу, як серед односельців так і в районі. Тому невипадково у день народження до його оселі завітали голова районної ради Сергій Укринський , помічник –консультант  народного депутата України Руслана Демчака Віктор Марухно, заступник голови районної ради ветеранів Петро Овчарук. Гості привітали ювіляра з днем народження та нагородили його відзнакою Президента України ювілейною медаллю «70-років перемоги над нацизмом». Голова районної ради Сергій Укринський за багаторічну сумлінну працю,мужність та героїзм, активну громадську позицію та з нагоди 95-річчя з дня народження вручив Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради.

Віктор Марухно передав вітання ювіляру та вручив Подяку, грошову допомогу від народного депутата України Руслана Демчака.

Грамоту Кузьма Афанасійович отримав і від Немирівської районної ради ветеранів війни і праці.

Вітаючи ювіляра усі присутні бажали міцного здоров’я, оптимізму,радісних та приємних на звістки днів. Також присутні зазначили, що нарешті ми дожили до часів коли можемо відкрито та щиро привітати людей які брали участь у національному визвольному русі та боролись за незалежність України.

Кузьма Афанасійович дякував за привітання та висловив впевненість що Україна буде незалежною державою та на нашій землі запанує мир.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації