Напередодні професійного свята в приміщенні районного будинку культури відбулося урочисте свято присвячене до Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. Це свято проходить в  Немирові традиційно.

Голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк, який був запрошений на святкування виступив з привітальним словом:

«Щиро вітаю усіх, хто за покликанням серця присвятив своє життя, найважливішій зі сфер – культурі!

Культура та мистецтво є основою розвитку народу, нації, незримою силою, формуючою унікальну особистість кожної людини. В складні моменти саме культура стає генератором сили, антидепресантом, вона лікує, надихає та дарує крила.

Копітка, самовіддана, часто жертовна робота працівників культурної сфери без перебільшення рятує душі», – йдеться у вітанні

«Саме тому, у непростий для України час, час великих викликів та випробувань, нам як ніколи потрібна сильна, конкурентоздатна, сучасна та актуальна культура, звернена у майбутнє, але укорінена у могутній національній традиції», – наголосив голова .

Окрім цього очільник району вручив грамоти Вінницької обласної державної адміністрації та обласної ради кращим працівникам культури Немирівщини.

З привітальним словом виступив начальник відділу культури і туризму Немирівської райдержадміністрації Валерій Мазур, який побажав усім здоров’я, віри, терпіння й розуміння також вручив подяки працівникам за багаторічну працю у галузі культури.

По завершенню урочистостей відбувся святковий концерт за участю аматорів сцени.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації