На минулому тижні за ініціативи голови районної державної адміністрації працівниками управління економіки районної державної адміністрації було здійснено прибирання смуг відведення міжнародної автомобільної дороги М-12 в напрямку м. Вінниця в межах Немирівського району.

Хоч і прикро визнавати, але від часу проведення двомісячника з благоустрою, який традиційно проходить щорічно у квітні-березні, у смугах відведення та на узбіччях дороги назбиралось дуже багато сміття. Працівниками управління було визбирано більше тридцяти 120-літрових мішків сміття. Причому хтось викидає папірець з вікна авто, а хтось цілеспрямовано вивозить цілий причеп сміття та викидає в посадку. На жаль такі люди не задумуються, який спадок залишають своїм дітям та онукам.

Прибираючи чужі мішки зі сміттям, чомусь згадалась відома фраза з інтернету: "Викинув папірець – не забудь похрюкати!!!"

Управління економіки районної