Сьогодні, відбулося чергове засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам при Немирівській районній державній адміністрації.

За поданням управління соціального захисту населення комісією розглядалось 19 заяв громадян з числа ВПО,

які проживають на території Немирівського району щодо призначення адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам, яка призначається відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 року № 505 «Про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам  для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» та від 08.06.2016 року № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам».

За поданням Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій обл. розглядалась 1 справа ВПО щодо відновлення пенсії з дня припинення.

За поданням відділу соціальних питань населення розглядалось 3 заяви ВПО для призначення субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, 2 заяви ВПО для призначення субсидії на ЖКП та 1 заява ВПО для призначення допомоги по вагітності і пологах.

Розглянувши та обговоривши питання порядку денного та відповідно до актів обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей заявників, комісія прийняла рішення: усі заяви задовільнити.