24.06.2016 року в Немирівській ЦРЛ проводилась перевірка відповідності лікувально-профілактичного закладу стандартам акредитації закладів вторинного рівня надання медичної допомоги та вимогам чинного законодавства України. Проведення акредитації лікувально-профілактичних закладів регламентується Постановами Кабінету Міністрів України від 15.07.1997 р. За №765 «Про затвердження Порядку державної акредитації закладу охорони здоров'я», від 17.12.2012р. за № 1216 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 липня 1997р. № 765», наказом МОЗ України від 14.03.2011р. № 142 «Про вдосконалення державної акредитації закладів охорони здоров'я» та наказом Департаменту охорони здоров'я та курортів облдержадміністрації за № 327 від 01.04.2013р. «Про акредитацію лікувально-профілактичних закладів вторинного рівня надання медичної допомоги».

Акредитаційна комісія Департаменту охорони здоров’я державної адміністрації, яку очолювала заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Житанська О.С, складалась з провідних фахівців хірургічного, акушерсько-гінекологічного, терапевтичного, педіатричного профілів медичної галузі, представників Головного управління Держсанепідслужби у Вінницькій області.

Члени акредитаційної комісії оцінили роботу лікувально-профілактичного закладу, наявний ресурсний та кадровий потенціал, окреслили завдання на короткострокову та середньострокові перспективи розвитку медичних закладів району, наголосивши на важливості проведення певних реорганізаційних змін в їхній роботі, необхідних не тільки жителям Немирівського району, а й населенню територіально наближених районів області. Звичайно, дані зміни будуть потребувати додаткових матеріально-технічних ресурсів,  проведення капітальних ремонтів структурних підрозділів центральної районної лікарні,  суттєвого підвищення рівня кваліфікації медичних працівників, опанування ними новітніх методик оперативних втручань, терапевтичних методів лікування,  впровадження сучасних перинатальних технологій тощо. Вирішення даних питань в лікарні  стане запорукою досягнення якісно нового рівня надання медичних послуг жителям, перш за все,  нашого району.