28 червня 2016 року в с. Вовчок на автомобільній дорозі регіонального значення Р-08 14 км Немирів-Ямпіль внаслідок сильних опадів та відсутності зливової каналізації було зруйновано конструкції земельного полотна (узбіччя) протяжністю  0,5 км та дорожнього покриття протяжністю 0,005 км. До постраждалих місць для координації робіт по ліквідації наслідків зливи виїхали заступник голови райдержадміністрації Бугаков П.В., начальник відділу розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Грицун Ю.П. та завідувач сектору з питань безпеки життєдіяльності населення та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Мараховський Я.М.

Причиною замулення зливової каналізації є не відповідність будівельним нормам під’їздів до приватного сектору житлової забудови, а також  складування  на узбіччі в межах смуги відводу автомобільної дороги будівельних матеріалів,  сільгосппродукції що є порушенням правил благоустрою територіальної громади та правил експлуатації автомобільних доріг.

У зв'язку із соціальною важливістю даного питання районна державна адміністрація провела відповідну роз’яснювальну роботу з населенням та звернулась до Служби автомобільних доріг у Вінницькій області щодо проведення невідкладних відновлювальних робіт для забезпечення належних дорожніх умов для стабільного і безпечного руху автотранспорту та пішоходів.

Немирівська районна державна адміністрація