Перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Урбанський провів зустрівся з сільським головою та депутатами сільської ради с. Кудлаї, куди були запрошені представники дочірнього підприємства "Немирівський райагроліс" Вінницького обласного спеціалізованого лісогосподарського підприємства "Віноблагроліс" та ініціативна група з числа активу села.        Дочірнє підприємство "Немирівський райагроліс" розпочало планову вирізку лісу в с. Кудлаї, але мешканці хочуть, щоб дану ділянку залишили, як паркову зону.

Першою виступила представник активу с. Кудлаї Лариса Чернега, яка розповіла, що на її думку вирізка дерев має бути призупинена, оскільки це є місцевою окрасою та місцем відпочинку.

На зустрічі головний лісничий дочірнього підприємства "Немирівський райагроліс" Ігор Васильович Корчевський, маючи всі необхідні документи для проведення вирізки лісу на території даної сільської ради пояснив, що враховуючи прохання громади села Кудлаї та позицію райдержадміністрації роботи призупинені і було досягнуто компроміс між жителями села та підприємством "Немирівський райагроліс". Роботи призупинені для вивчення даного питаня і його вирішення в майбутньому.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації