З 30 червня по 1 липня на базі Клінічного cанаторію “Авангард” відбулись обласні змагання бригад екстренної медичної допомоги Вінницької області “НЕМИРІВСЬКИЙ ЕКСТРИМ – 2016”
В даному заході прийняло участь сім команд із різних куточків нашої області: бригади екстренної медичної допомоги Гайсинського р-ну, Немирівського р-ну, Жмеринського р-ну, Бершадського р-ну, Могилів-Подільського р-ну, Хмільницького р-ну та м. Вінниці.
Змагання швидких були цікаві як для пересічних глядачів, чимало з яких спостерігали за дійством, так і для самих учасників.

В результаті запеклої боротьби за пальму першості перемогла бригада екстреннної медичної допомоги м. Вінниці. Слід також відмітити, що команда з Немирівського району була однією з кращих і в результаті посіла друге місце. Але як кажуть організатори заходу і самі учасники, що насправді перемогла дружба.

Головний спеціаліст відділу сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації В.В. Астаніна