На виконання вимог Указу Президента України від 26.11.2018 року №392/2018 «Щодо надзвичайних заходів із забезпечення державного суверенітету і незалежності України та введення  воєнного стану в Україні», на Вінничинні відповідно до рішення ради оборони області виконується ряд заходів, які передбачено Законом України «Про правовий режим воєнного стану».

2 грудня з Немирівського районного військового комісаріату до навчальних центрів Сухопутних військ Збройних Сил України, була відправлена команда військовозобов’язаних оперативного резерву першої черги на 20-денні навчальні збори, слід відмітити, що це  військовозобов’язані, які добровільно прибули до військового комісаріату,  всі вони  були учасниками бойових дій та мають бойовий досвід.

Метою проведення навчальних зборів є нарощування спроможностей частин резерву для виконання визначених Генеральним штабом Планів застосування військ (сил), набуття резервістами індивідуальних навиків та злагодженості під час спільних дій у складі підрозділів.

В проводах взяв участь заступник голови районної державної адміністрації П.В.Бугаков, який провів зустріч з резервістами під час, якої було обговорено проблемні питання, серед,яких найчастіше піднімалось питання оформлення субсидій. Петро Васильович пообіцяв, що усім сім’ям буде надана допомога в оформленні субсидій.

Звертаючись до хлопців Петро Бугаков побажав їм гарної дороги, легких навчань не підвести Немирівський район, здоровими та неушкодженими повернутись до дому та разом зі своїми родинами відсвяткувати Новий рік, мирного неба та міцного здоров’я.

Проводжали хлопців під військовий марш духового оркестру районного Будинку культури.